Rüyada camide abdest alıp namaz kıldığını görmek

Ergül M.(33) - İzmir sordu : "rüyada camide abdest alıp namaz kıldığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada camide abdest alıp namaz kıldığını görmek, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, gelirin bereketli olmasına, şana ulaşmaya, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, verimli işler gerçekleştireceğine, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, cömert amire, kendisini sevenlerle gülmeye, elinden her iş gelen bir insana, düşkünlükten uzak durmaya, servete işaret eder. Başka görüşlere göre de fena huylu amir eliyle zarar görmeye, üzüntü duymaya, parasal sıkıntıya, fenalık görmeye, rahatının kaçacağına yorulmaktadır. Bazı tabirciler derler ki: Bu rüya zorlukların sonrasında beklediği temiz kazanca, cefa çektikten sonra hasret duyduğu mülke, cefa çekerek kavuştuğu itibarlı mertebeye, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu ticari kazanca yorulur.

"Rüyada camide abdest alıp namaz kıldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda bilinmeyenler

rüyada camide abdest alıp namaz kıldığını görmek
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada camide abdest alıp namaz kıldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.