Rüyada camide bayılmak

Aykut A.(20) - İstanbul sordu : "Selam. Bulamadığım neredeyse tüm tabirler burada yer buluyor ancak rüyada camide bayılmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada camide bayılmak, yetenekli bir kişiye, ilişkisinin yolunda olduğuna, dostluklarında başarıya, bir kaç gün içinde duyulacak sevindirici değişimlere, düşkünlükten kurtulmaya, yüksek mevkiye ulaşılacağına, sözüne sadık kalacağına, kazancın bereketli olacağına, refah dolu günlere, kazanca gelecek bolluğa, emniyette kalmaya delalet eder. Aynı zamanda kötülük görülmesine, ticaret alanında başarısızlığa, korkuya başına gelmesine, sıkıntıdan sıyrılamamaya, rahatının kaçacağına işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek istediği az olan kazancının artacağına, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği ferahlığa, çektiği zorlukların sonunda gözlediği galibiyete, başarısızlıktan sonra kavuştuğu huzura işarettir.

"Rüyada camide bayılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada camide bayılmak
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada camide bayılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.