Rüyada camide namaz bozmak

Abdullah H.(44) - Almanya sordu : "hayırlı akşamlar, Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar sitenizde var ama rüyada camide namaz bozmak açıklar mısınız? "

Rüyada camide namaz bozmak, paraya gelecek fazlalığa, faydalı işler yapacağına, işyerinde terfiye, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, finansal yükü olan dosttan uzak durulacağına, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, memuriyette makama çıkılacağına, istenilen bir birlikteliğe, hak edilmiş ziynete, zahmetsiz kazanılan altına delalettir. Aynı zamanda mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, parasızlığa, sıkıntıya yaşantıya, sağlığın bozulacağına işaret eder. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu itibarlı mertebeye, zorlukla birlikte ulaştığı şana, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu rahata, sıkıntı çekerek kazandığı yüksek mertebeye delalettir.

"Rüyada camide namaz bozmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada camide namaz bozmak
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada camide namaz bozmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.