Rüyada camiye gitmek namaz kılmamak

Tanver O.(35) - Bolu sordu : "ruyadanegormek sitesini birkaç zamandır beğenerek takip ediyorum. rüyada camiye gitmek namaz kılmamak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada camiye gitmek namaz kılmamak, mutluluğa, cömert yöneticiye, parasal külfeti olan dosttan uzak durmaya, işte makama gelineceğine, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, yüksek talihe, malın temiz olmasına, hayali kurulan bir kazanca, şöhrete ulaşmaya, külfetsiz elde edilen altına, ferahlığa delalet eder. Kimi zaman da ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, düşmanlığını gizleyen yabancıya, maddi zorluğa, kederden kurtulamamaya işaret eder. Farklı düşünen tabirciler şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, meşakkatle elde ettiği rahatlığa, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği yüksek mertebeye, uzun süren çabaların sonunda beklediği onura yorulur.

"Rüyada camiye gitmek namaz kılmamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile ilgili bilinmeyenler

rüyada camiye gitmek namaz kılmamak
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere neden olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada camiye gitmek namaz kılmamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.