Rüyada çamurda sürünmek

Hasan Ç.(21) - Azerbaycan sordu : "iyi günler; Rüya tabirlerinizi epeydir beğenerek okudum. rüyada çamurda sürünmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada çamurda sürünmek, manevi külfeti bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, merhametli arkadaşa, verimli işler yapacağına, işte makama ulaşılacağına, dostlarla iyi geçinmeye, yetenekli bir insana, gönül ilişkilerinde başarıya, özlemi duyulan bir geleceğe, sağlığını kazanmaya, bonkör aile ferdine, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına yorulmaktadır. Ender olarak da maddi zorluğa, çözümü karmaşık bir problemle yüzyüze gelineceğine, kötülükten emin olunacağına, ticaret kaynaklı üzüntüye, mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine delalettir. Bir takım tabirciler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek hak ettiği sevince, sıkıntıları aşarak hak ettiği daha çok kazanca, kaybettikten sonra ümit ettiği berekete, meşakkatle birlikte kazandığı toplu mala yorulur.

"Rüyada çamurda sürünmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada çamurda sürünmek
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada çamurda sürünmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.