Rüyada çanta düşürmek

Feyruz N.(29) - İstanbul sordu : "Aradığım neredeyse bütün tabirler web sitenizde yer buluyor ancak rüyada çanta düşürmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada çanta düşürmek, sorunlardan uzak olacağına, iyi zamanlara, maddi yükü olan dosttan uzaklaşılacağına, hoşgörülü yaşlı yabancıya, istenilen güce ermeye, tertemiz ziynete, işyerinde terfiye, yüksek makama çıkılacağına, salih evlada, güzel işler yapacağına, ticari kazancı yüksek yatırımlar içinde bulunacağına işarettir. Nadiren de iyi hali yitirmeye, sıhhatin yitirileceğine, üzülmeye, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, hilekar bir kişiye işarettir. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle derler: Görülen rüya zorlukla kavuştuğu refaha, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği beceriye, zorlukların ardından hak edilen iyi bir geleceğe, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı mala işarettir.

"Rüyada çanta düşürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada çanta düşürmek
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Ortalama bir insan yaşamının tahminen 3te 1ini, diğer bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çanta düşürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.