Rüyada çaresiz bir hastalığa yakalanmak

Mitra U.(43) - Mersin sordu : "Birkaç gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada çaresiz bir hastalığa yakalanmak yorumlar mısınız? "

Rüyada çaresiz bir hastalığa yakalanmak, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici habere, duygusal hayatın iyi gittiğine, iyi yarınlara, tatlı dilli orta yaşlı kişiye, memuriyette makama ulaşılacağına, getirili işlere, hüner sahibi bir kişiye, kazancın verimli olacağına, merhametli arkadaşa, emniyetli kalmaya, yüksek gelire delalettir. Ender olarak da fenalık görmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, maddi zorluğa, fena huylu yabancı tarafından fenalık görmeye, çözümü zor bir problemle karşılaşılacağına yorulur. Farklı düşünen ulemalar şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, cefa ile birlikte gözlediği nimete, zahmet çekerek ulaştığı temiz rızka, cefa çekerek hak edilen hayra yorulmaktadır.

"Rüyada çaresiz bir hastalığa yakalanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada çaresiz bir hastalığa yakalanmak
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen garip hallerdir
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada çaresiz bir hastalığa yakalanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.