Rüyada çatlak yumurta görmek ne anlama gelir

Mevlüt M.(24) - Adana sordu : "rüyada çatlak yumurta görmek ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çatlak yumurta görmek ne anlama gelir, karmaşadan uzak yaşayacağına, emniyette yaşamaya, güzel uğraşlara, işte makama yükseleceğine, verimli işler gerçekleştireceğine, vefalı çocuğa, getirili atılım içinde bulunacağına, güzel kısmete, sevecen yaşlı kişiye, yeminini yerine getireceğine, sağlığını kazanmaya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda ticaret nedeniyle üzüntüye, hilekar bir tanıdığa, düşmanlığını gizleyen düşmana, maddi zorluğa, mutsuzluktan kurtulamamaya işarettir. Kimi zaman da yorumcular şöyle derler: Bu rüya kaybettikten sonra hayalini kurduğu zenginliğe, cefa ile birlikte hayalini kurduğu daha sağlıklı bir hayata, zahmetle birlikte kavuştuğu ticari kazanca, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı toplu paraya işarettir.

"Rüyada çatlak yumurta görmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada çatlak yumurta görmek ne anlama gelir
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici olduğu kati suretle hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan garip durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada çatlak yumurta görmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.