Rüyada çay bardak kırılması

Şerare Ü.(43) - Kırşehir sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar sitenizde var fakat rüyada çay bardak kırılması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada çay bardak kırılması, mutluluğa, tertemiz servete, yeminini yerine getirmeye, huzura kavuşmaya, tatlı dilli genç kişiye, toplum yaşamında feraha, hünerli bir insana, maddi zorluklardan uzak durmaya, sağlıklı hayata, yüksek makama yükseleceğine, karlı girişimler içinde bulunacağına yorulur. Başka görüşlere göre de ticari problemlere, kedere düşmeye, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, sıkıntılı hayata, korktuğu şeyden emin olmaya delalettir. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Görülen rüya zamanla beklediği paraya, zorlukla birlikte kavuştuğu itibarlı mertebeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu toplu kazanca, verdiği uğraşların sonunda umduğu toplu kazanca işaret eder.

"Rüyada çay bardak kırılması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada çay bardak kırılması
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuçta rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere sebep olabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çay bardak kırılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.