Ruyada cay yapmak

Kemal O.(35) - Erzurum sordu : "ruyada cay yapmak yorumlar mısınız? "

Ruyada cay yapmak, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, iyi şansa, aşk hayatında huzura, işte makama ulaşacağına, güvende hissetmeye, kuvvet sahibi olmaya, üne erişileceğine, verilen sözün yerine getirileceğine, mülke gelecek artışa, sevince kavuşmaya, bonkör adama yorulur. Aynı zamanda iyi hali kaybetmeye, fena huylu bir kişi tarafından zarar görmeye, karışık bir sorunla karşılaşılacağına, fenalığını gizleyen insana, yalancı yabancıya delalettir. Bazı yorumcular şöyle derler ki: Bu sıkıntıya düşerek ümit ettiği yüksek mertebeye, yardım alarak özlediği varlığa, uğraş vererek kazandığı refaha, bir kişiden yardım isteyerek beklediği rahata yorulur.

"Ruyada cay yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması hakkında merak ettikleriniz

ruyada cay yapmak
  • Bazen açık olarak bazen de üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler görülür.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka sonuç olarak rüyayı görenin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere neden olacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Ruyada cay yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.