Rüyada çekiliş bileti görmek

Suavi M.(42) - Belçika sordu : "Fikrimce internette bulunan en detaylı rüya sitesi RüyadaNeGörmek.com. Evvelsi gün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada çekiliş bileti görmek açıklar mısınız? "

Rüyada çekiliş bileti görmek, imrenilen bir mutluluğa, maddi külfeti bulunan kişiden kurtulmaya, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, alın teriyle kazanılan paraya, beklentilerin yerine geleceğine, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici havadis öğrenmeye, kazanca gelecek fazlalığa, emniyetli kalmaya, şana ulaşmaya, sıcakkanlı orta yaşlı akrabaya, kendisini sevenlerle sohbete işarettir. Bunlarla birlikte fena huylu kimse tarafından fenalık görmeye, fenalık görmeye, sıkıntıya düşmeye, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, hilekar kimseye delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak kavuştuğu yüksek mertebeye, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği başarıya, ümitsizlikten sonra istediği rahata, ümitsizlikten sonra beklediği itibara işarettir.

"Rüyada çekiliş bileti görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada çekiliş bileti görmek
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen garip durumlardır
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çekiliş bileti görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.