Rüyada çerçeve bal görmek

Fatih S.(24) - Balıkesir sordu : "Selamun aleyküm; rüyada çerçeve bal görmek açıklar mısınız? "

Rüyada çerçeve bal görmek, beceri sahibi bir kimseye, sevince ermeye, mutluluğu bulmaya, alın teriyle kazanılan servete, istenilen kuvvete ermeye, sağlıklı hayata, güler yüzlü orta yaşlı kimseye, zahmetsiz kazanılan altına, bir kaç gün içinde öğrenilecek iyi değişimlere, dostlarla sohbete, ilişkisinin yolunda olduğuna işaret eder. Bunlarla birlikte hilekar bir yabancıya, üzücü bir sorunla yüzleşileceğine, rahatının kaçacağına, parasal sıkıntıya, sefalete yorulur. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu haysiyete, kaybettikten sonra gözlediği ganimete, bir kişiden yardım isteyerek istediği zafere, kaybettikten sonra ulaştığı mülke işarettir.

"Rüyada çerçeve bal görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada çerçeve bal görmek
  • Bazen açık olarak bazı zaman da üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız illerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini bildirir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çerçeve bal görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.