Rüyada çerçeve silmek

Nur H.(37) - İzmir sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada çerçeve silmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çerçeve silmek, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, taleplerin gerçekleşeceğine, gelire gelecek berekete, eli açık kadına, zorluk çekmeden elde edilen kazanca, emniyetli yaşamaya, sorunlardan uzak kalacağına, sağlığa, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına, mutluluğa ermeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna yorulmaktadır. Ayrıca iyi hali kaybetmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, can sıkıcı vaziyete gelmeye, sırların ortaya çıkmasına delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra hak edilen nimete, zorlukla gözlediği toplu mala, kaybettikten sonra ulaştığı mülke, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği toplu mala delalet eder.

"Rüyada çerçeve silmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada çerçeve silmek
  • Kobay hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler hayatımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada çerçeve silmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.