Rüyada ceviz ağacının altından ceviz toplamak

Barış L.(33) - İsveç sordu : "İyi sabahlar. Bence yapılmış en güvenilir rüya tabiri web sitesi burası. Bugün rüya gördüm. rüyada ceviz ağacının altından ceviz toplamak yorumlar mısınız? "

Rüyada ceviz ağacının altından ceviz toplamak, devlette mevkiye yükseleceğine, düşkünlükten kurtulmaya, anlayışlı orta yaşlı kişiye, imrenilen kuvvete ermeye, refah dolu yarınlara, aşk hayatında tatmine, mal varlığına gelecek artışa, istenilen bir geleceğe, beceri sahibi bir insana, sözünü yerine getirmeye, taleplerin hayata geçeceğine delalet eder. Aynı zamanda değer yitirmeye, rahatı kaybetmeye, can sıkıcı hale düşmeye, sefalete, sıhhatin bozulacağına işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle derler ki: Görülen rüya zorlukla ümit ettiği iyi bir geleceğe, yenilgiden sonra elde ettiği mutluluğa, ümitsizlikten sonra kazandığı itibara, verdiği uğraşların sonunda umduğu nimete delalet eder.

"Rüyada ceviz ağacının altından ceviz toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada ceviz ağacının altından ceviz toplamak
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka sonuçta rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler gibi bir çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ceviz ağacının altından ceviz toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.