Rüyada ceviz kabuğu soymak

Halil T.(42) - Hatay sordu : "Selam, Tartışmasız internetteki en detaylı rüya yorumu sitesi ruyadanegormek. rüyada ceviz kabuğu soymak açıklar mısınız? "

Rüyada ceviz kabuğu soymak, memuriyette mevkiye geleceğine, zorluk çekmeden elde edilen mala, zengin memura, yeminin tutulacağına, faydalı işler yapacağına, ticari getirisi yüksek iş gerçekleştireceğine, tertemiz zenginliğe, hayırlı işler yapacağına, görgülü yaşlı kadına, ferahlamaya, yüksek ticari kazançlara yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da fena niyetli yabancı tarafından zarar görmeye, yalancı bir kişiye, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, üzülmeye, sırların açığa çıkacağına işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği iyiliğe, meşakkatle birlikte elde ettiği toplu mala, zorlukla beklediği onura, zorlukların ardından elde ettiği şerefe delalet eder.

"Rüyada ceviz kabuğu soymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu konusunda bilmedikleriniz

rüyada ceviz kabuğu soymak
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle yorumdan kişinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ceviz kabuğu soymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.