Rüyada çeyrek altın bozdurmak

Güner Y.(45) - Erzincan sordu : "Tartışmasız yapılmış en ayrıntılı rüya yorumları internet sitesi sizinki. Bulamadığım nerdeyse tüm tabirler web sitenizde var fakat rüyada çeyrek altın bozdurmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çeyrek altın bozdurmak, işte mertebeye gelineceğine, içten davranan orta yaşlı insana, bol kısmete, hayırlı evlada, yetenekli bir kimseye, sağlığa, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, ulaşılan güce, yağmura, manevi külfeti olan birinden uzaklaşmaya, şana ulaşmaya delalettir. Kimi zaman da mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, rahatının bozulacağına, düşmanlık görmeye, rahatı yitirmeye, sıkıntıya düşmeye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular dediler ki: Bu umudunu kestikten sonra özlediği iyiliğe, uğraşlarının sonunda kavuştuğu zafere, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen beceriye, zorlukların sonrasında özlediği şana yorulur.

"Rüyada çeyrek altın bozdurmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi konusunda merak edilenler

rüyada çeyrek altın bozdurmak
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Ortalama bir insanın hayatının tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çeyrek altın bozdurmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.