Rüyada cezaevi müdürü

Benhür Ö.(38) - Aydın sordu : "Tartışmasız yapılmış en ayrıntılı rüya yorumları internet sitesi burası. rüyada cezaevi müdürü açıklar mısınız? "

Rüyada cezaevi müdürü, sözüne bağlı olacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sevince erişileceğine, bol talihe, rahatlamaya, hoşgörülü yaşlı insana, yetenekli bir kimseye, alın teriyle elde edilen servete, mutluluğa kavuşmaya, arzuların gerçekleşeceğine, finansal külfeti olan kimseden uzak durmaya delalettir. Bazen de zarar görmeye, parasal sıkıntıya, yalancı bir düşmana, fena niyetli akraba tarafından zarar görmeye, rahatının kaçacağına delalet eder. Bir takım yorumcular şöyle derler ki: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu mülke, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu mutluluğa, mağlubiyetten sonra elde ettiği huzura, zahmetle istediği zenginliğe yorulur.

"Rüyada cezaevi müdürü" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada cezaevi müdürü
  • Rüya Tabirleri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada cezaevi müdürü" yazısı izinsiz kopyalanamaz.