Rüyada çiğ hindi eti görmek

Recep V.(21) - Muş sordu : "rüyada çiğ hindi eti görmek açıklar mısınız? "

Rüyada çiğ hindi eti görmek, memuriyette makama ulaşılacağına, hayali kurulan bir birlikteliğe, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, refaha kavuşmaya, becerili bir kişiye, aşk hayatında tatmine, bonkör insana, güvende yaşamaya, hoşsohbet genç adama, sevinmeye işarettir. Bunlarla birlikte korkulanın gerçekleşmesine, ferahının kaçacağına, parasal probleme, kötülük görmeye, saklanansırların ortaya çıkacağına delalettir. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra elde ettiği hayra, zorlanarak gözlediği ticari kazanca, uğraşarak hayalini kurduğu güce, zahmet çekerek istediği rahata yorulur.

"Rüyada çiğ hindi eti görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada çiğ hindi eti görmek
  • Ortalama bir bireyin yaşamının tahmini 3te 1ini, başka bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çiğ hindi eti görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.