Rüyada çikolata çalmak ne demek

Ramazan D.(31) - Ankara sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en geniş rüya web sitesi burası. rüyada çikolata çalmak ne demek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çikolata çalmak ne demek, mutluluğa ermeye, kolay kazanılan kazanca, karlı yatırım gerçekleştireceğine, sevecen yaşlı kadına, yüksek ticari kazançlara, refaha kavuşmaya, şöhrete erişileceğine, hüner sahibi bir insana, yeminin yerine getirileceğine, sağlığa, malın kazançlı olacağına işaret eder. Nadiren de kederden kurtulamamaya, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, kedere düşmeye, çözümü karmaşık bir durumla yüzyüze gelineceğine, fukaralığa yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler dediler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek düşlediği haysiyete, uğraş vererek elde ettiği az olan kazancının artacağına, zorlukla düşlediği varlığa, uğraş vererek hayalini kurduğu hayra delalettir.

"Rüyada çikolata çalmak ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile alakalı bilinmeyenler

rüyada çikolata çalmak ne demek
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra %90ını hatırlamayız.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de üstü kapalı olarak gelecekte mesajlar alınır.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahmini üçte birini, farklı bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çikolata çalmak ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.