Ruyada cıkolata calmak

Nuri İ.(48) - Ankara sordu : "ruyada cıkolata calmak yorumlar mısınız? "

Ruyada cıkolata calmak, sağlıklı hayata, maddi zorluklardan kurtulmaya, salih çocuğa, iyi talihe, kazancın verimli olacağına, faydalı işler gerçekleştireceğine, hayallerin yerine geleceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, mutluluğa ermeye, üne ulaşmaya, bol berekete delalet eder. Olumsuz yorum olarak muhtaç duruma düşmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, sefalete, fenalık görülmesine, hilekar bir insana işaret eder. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu zahmetle elde ettiği galibiyete, zorlukla birlikte kazandığı haysiyete, sıkıntıları aşarak özlediği yüksek mertebeye, uğraş vererek hasret duyduğu haysiyete yorulmaktadır.

"Ruyada cıkolata calmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile ilgili merak ettikleriniz

ruyada cıkolata calmak
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka tabirden rüyayı görenin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açacak yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada cıkolata calmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.