Rüyada çikolatalı baklava yemek

Şükrü L.(39) - Gaziantep sordu : "Tabirlerinizi uzun bir süredir her gün olmasa da okuyorum. Üç gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada çikolatalı baklava yemek açıklar mısınız? "

Rüyada çikolatalı baklava yemek, faydalı işler yapacağına, mutlu zamanlara, mutluluğu bulmaya, hak edilen güce ulaşmaya, merhametli dosta, sıcakkanlı orta yaşlı tanıdığa, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, maddiyata gelecek artışa, paranın hayırlı olacağına, yeminine bağlı kalınacağına yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de huzuru kaybetmeye, istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine, kederden kurtulamamaya, korkuya başına gelmesine, sırların ortaya dökülmesine delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan alimler derler ki: Görülen rüya zamanla beklediği ferahlığa, cefa ile birlikte beklediği toplu kazanca, zorlukla ulaştığı daha çok kazanca, hatalarının ardından hayalini kurduğu paraya işarettir.

"Rüyada çikolatalı baklava yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada çikolatalı baklava yemek
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Bazı zaman net olarak bazen de kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle sonuçta rüyayı görenin nasıl etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çikolatalı baklava yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.