Rüyada çikolatalı dondurma yemek

Ayhan Ö.(39) - Kırıkkale sordu : "rüyada çikolatalı dondurma yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çikolatalı dondurma yemek, temiz ganimete, dostlarıyla birlikte mutlu olmaya, şana erişmeye, ettiği yeminini yerine getireceğine, kolay elde edilen rızka, becerikli bir insana, imrenilen bir geleceğe, sevince erişileceğine, aydınlık günlere, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, sakin olacağına yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de zulüm görmeye, kötü niyetli bir kişiye, düşmanlığını göstermeyen kimseye, sıkıntıya hayata, korkulanın başına gelmesine yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle yorumlarlar: Bu rüya zahmet çekerek kazandığı nimete, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği toplu mala, sıkıntı sonrasında beklediği rahatlığa, meşakkatle birlikte ümit ettiği büyük güce işaret eder.

"Rüyada çikolatalı dondurma yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada çikolatalı dondurma yemek
  • Rüyaların yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada çikolatalı dondurma yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.