Rüyada çikolatali ekmek yemek

Himmet N.(45) - Ağrı sordu : "rüyada çikolatali ekmek yemek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada çikolatali ekmek yemek, bol berekete, güvende olmaya, dostluklarında muvaffakiyete, refaha kavuşmaya, güzel işler yapacağına, şana ermeye, birikmiş nimete, beklentilerin yerine geleceğine, kısa sürede öğrenilecek iyi gelişmelere, cömert yabancıya, güzel gelire yorulur. Bazen de sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, fenalığını saklayan dosta, mutsuzluktan kurtulamamaya, ticaret alanında problemlere, ferahının bozulacağına delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek kavuştuğu güce, zorluklarla mücadele ederek kazandığı kazanca, meşakkatle özlediği saygınlığa, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata delalettir.

"Rüyada çikolatali ekmek yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada çikolatali ekmek yemek
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle tabirden rüya görenin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara neden olabilecek tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çikolatali ekmek yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.