Rüyada çikolatalı pasta yemek ne anlama gelir

Ünver H.(19) - Ordu sordu : "Hayırlı akşamlar, Bulamadığım neredeyse tüm tabirler web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada çikolatalı pasta yemek ne anlama gelir açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada çikolatalı pasta yemek ne anlama gelir, emniyette kalmaya, merhametli akrabaya, malın verimli olmasına, yüksek talihe, dostlarla sohbete, kazançlı iş içinde bulunacağına, imrenilen bir eşe, bol berekete, verilen sözün yerine getirileceğine, iyi işler yapacağına, yüksek mevkiye yükseleceğine işaret eder. Olumsuz anlamda sağlığın yitirileceğine, parasal zorluğa, değer kaybetmeye, karışık bir durumla yüzleşileceğine, huzuru yitirmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri derler ki: Bu başarısızlıktan sonra elde ettiği müjdeye, zahmetle birlikte hayalini kurduğu şerefe, zamanla düşlediği ticari kazanca, zorlanarak hak ettiği ferahlığa delalet eder.

"Rüyada çikolatalı pasta yemek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada çikolatalı pasta yemek ne anlama gelir
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada çikolatalı pasta yemek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.