Ruyada cikolatali seker yemek

Hanıfe I.(28) - Ankara sordu : "Bir gün önce sorduğum rüyayı gördüm. ruyada cikolatali seker yemek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Ruyada cikolatali seker yemek, arkadaşlarıyla sohbete, güler yüzlü yaşlı insana, feraha kavuşmaya, güvenli hissetmeye, kısa sürede alınacak müjdeli habere, ettiği yeminini tutacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, işte makama ulaşılacağına, gelirin bereketli olmasına, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine, can sıkıcı bir hale gelmeye, sıkıntılı hayata, düşmanlık görülmesine, sıkıntıdan sıyrılamamaya yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu büyük güce, mağlubiyetten sonra kavuştuğu onura, yenilgiden sonra gözlediği beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak gözlediği az olan kazancının artacağına işaret eder.

"Ruyada cikolatali seker yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili merak ettikleriniz

ruyada cikolatali seker yemek
  • Ortalama her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada cikolatali seker yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.