Rüyada çilek ve böğürtlen yemek

Melik C.(40) - Balıkesir sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler web sitenizde bulunuyor ama rüyada çilek ve böğürtlen yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada çilek ve böğürtlen yemek, bereketli yarınlara, hayali kurulan bir birlikteliğe, imrenilen kuvvete ulaşmaya, sağlıklı bir ömre, hoşsohbet genç kadına, güzel kısmete, ferahlamaya, sevineceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, ettiği yeminini yerine getirmeye, mutluluğa kavuşmaya yorulmaktadır. Aynı zamanda hilekar yöneticiye, düşmanından emin olunacağına, fena huylu kişi eliyle zarar görmeye, korkulanın başına gelmesine, yoksulluğa yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntı çekerek beklediği iyi bir geleceğe, zorlukların sonrasında gözlediği feraha, uğraşarak özlediği nimete, uzun süren çabaların sonunda kazandığı daha iyi bir hayata işarettir.

"Rüyada çilek ve böğürtlen yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada çilek ve böğürtlen yemek
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada çilek ve böğürtlen yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.