Rüyada çilekli dondurma yemek

Süleyman C.(31) - İsviçre sordu : "Bana kalırsa internetteki en derin rüya tabiri web sitesi burada. rüyada çilekli dondurma yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çilekli dondurma yemek, zengin tanıdığa, paranın kazançlı olmasına, karlı atılım yapacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, sosyal yaşamda başarıya, mutluluğu bulmaya, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, dostlarıyla sohbete, rahatlığa, iyi işlere, sevince kavuşmaya delalettir. Olumsuz yorum olarak ticaret alanında sıkıntıya, değer yitirmeye, üzülmeye, rahatı kaybetmeye, sıhhatin yitirileceğine işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından hak ettiği iyiliğe, sıkıntı çekerek ulaştığı itibarlı mertebeye, meşakkatle birlikte hasret duyduğu saygınlığa, kaybettikten sonra hayalini kurduğu hayra yorulur.

"Rüyada çilekli dondurma yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada çilekli dondurma yemek
  • Rüya, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Tahminen bir insanın ömrünün ortalama üçte birini, farklı bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada çilekli dondurma yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.