Rüyada cin gelmesi

Selim E.(46) - Manisa sordu : "Bir iki gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada cin gelmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada cin gelmesi, iyi yarınlara, dostlarla mutlu olmaya, gelirin verimli olmasına, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, getirisi yüksek işler yapacağına, özlemi duyulan bir geleceğe, memuriyette makama geleceğine, iyi gelire, üne erişmeye, kısa sürede alınacak iyi haber duymaya, getirili girişimler yapacağına işaret eder. Nadiren de kederden sıyrılamamaya, saklanansırların açığa çıkacağına, zulüm görmeye, düşmanlığını göstermeyen kişiye, sıhhatin tehlike altında olduğuna delalettir. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu hatalarının ardından istediği az olan kazancının artacağına, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu onura, yardım alarak hak edilen ferahlığa, yardım alarak hayalini kurduğu ferahlığa delalet eder.

"Rüyada cin gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada cin gelmesi
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Yaklaşık olarak bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşantımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada cin gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.