Rüyada çingenenin para çalması

Halil İ.(33) - İstanbul sordu : "Fikrimce internetteki en kullanışlı rüya internet sitesi ruyadanegormek. rüyada çingenenin para çalması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada çingenenin para çalması, mala gelecek artışa, emniyette hissetmeye, sosyal yaşamda feraha, refaha kavuşmaya, gelirin kazançlı olacağına, sağlıklı bir ömre, şöhrete sahip olmaya, tez zamanda öğrenilecek müjdeli gelişmelere, görgülü yaşlı akrabaya, varlıklı yabancıya, hayırlı işler yapacağına yorulmaktadır. Bazen de yalancı düşmana, fenalık görmeye, ferahının bozulacağına, üzüntüden sıyrılamamaya, kötü niyetli amir tarafından zarar görmeye delalettir. Bazı durumlarda da rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu mevkiye, sıkıntıyla ümit ettiği rahata, cefa çektikten sonra kavuştuğu rahata, zahmetle birlikte hasret duyduğu şöhrete delalettir.

"Rüyada çingenenin para çalması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada çingenenin para çalması
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çingenenin para çalması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.