Rüyada cinsel tacize uğramak

Sulhan A.(24) - Ankara sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada cinsel tacize uğramak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cinsel tacize uğramak, yeminini tutacağına, büyük mertebeye çıkacağına, maddi külfeti bulunan insandan uzak durulacağına, vefakar akrabaya, aydınlık geleceğe, kazançlı atılımlar içinde bulunacağına, maddiyata gelecek bolluğa, güler yüzlü yaşlı kişiye, kazancın kazançlı olacağına, sağlıklı yaşamaya, kazanılan zenginliğe delalet eder. Bazen de mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, fena huylu akraba tarafından fenalık görmeye, yalancı bir düşmana, fenalık görmeye, iyi hali kaybetmeye delalettir. Farklı düşünen alimler şöyle derler: Bu zahmetle beklediği galibiyete, sıkıntı sonrasında istediği onura, sıkıntı çekerek düşlediği ganimete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu itibarlı mertebeye delalet eder.

"Rüyada cinsel tacize uğramak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı konusunda bilmedikleriniz

rüyada cinsel tacize uğramak
  • Yaklaşık bir gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada cinsel tacize uğramak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.