Rüyada çiş gelmesi

Eyüp N.(23) - Sakarya sordu : "İyi günler, Gördüğüm neredeyse tüm tabirler web sitenizde var fakat rüyada çiş gelmesi yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada çiş gelmesi, mala gelecek fazlalığa, emniyette yaşamaya, mutluluğa kavuşmaya, mutluluk dolu günlere, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, becerili bir kişiye, sağlıklı hayata, kendisini sevenlerle eğlenmeye, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, üne ermeye delalettir. Olumsuz yorum olarak sırların meydana dökülmesine, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, düşmanlık görülmesine, yalancı bir düşmana, huzuru kaybetmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte özlediği itibarlı mertebeye, kaybettikten sonra gözlediği toplu paraya, cefa ile birlikte kavuştuğu mutluluğa, sıkıntıyla elde ettiği toplu kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada çiş gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada çiş gelmesi
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. pek çok faktör ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada çiş gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.