Rüyada çiş ne anlama gelir

Hasan C.(44) - İstanbul sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar burada bulunuyor ama rüyada çiş ne anlama gelir açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada çiş ne anlama gelir, aydınlık yarınlara, ilişkisinin iyi gittiğine, yakın zamanda duyulacak iyi haber duymaya, rızkın verimli olacağına, servete, getirili iş yapacağına, sağlıklı hayata, fakirlikten sıyrılmaya, birikmiş servete, problemlerden uzak yaşayacağına, cömert kimseye delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da muhtaç duruma düşmeye, üzüntü duymaya, merhametsiz bir düşmana, sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine, mutsuzluktan sıyrılamamaya işarettir. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Görülen rüya zorlukları aşarak istediği refaha, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği büyük güce, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği hayra, umudunu kestikten sonra kazandığı beceriye delalet eder.

"Rüyada çiş ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada çiş ne anlama gelir
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuçta kişinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara sebep olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çiş ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.