Rüyada çocuğu suya sokmak

Ruhan Ş.(30) - Sakarya sordu : "Tartışmasız yapılmış en detaylı rüya yorumları internet sitesi burası. Bulamadığım hemen hemen tüm tabirler web sitenizde var fakat rüyada çocuğu suya sokmak açıklar mısınız? "

Rüyada çocuğu suya sokmak, işte makama çıkılacağına, alın teriyle kazanılan servete, mutlu olmaya, verdiği sözü tutmaya, dünyalığa gelecek berekete, külfetsiz kazanılan mülke, içten davranan orta yaşlı kadına, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, bol kazanca, kuvvete, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine delalettir. Başka görüşlere göre de korktuğu şeyden emin olmaya, mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, mutsuzluktan sıyrılamamaya, fenalığını saklayan düşmana, sırların meydana dökülmesine delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda gözlediği rahatlığa, sıkıntıyla hayalini kurduğu nimete, sıkıntıyla kavuştuğu mülke, zorlukların ardından gözlediği şöhrete delalettir.

"Rüyada çocuğu suya sokmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada çocuğu suya sokmak
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çocuğu suya sokmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.