Rüyada çocuğunu ateşli görmek

Yüksel E.(42) - Yunanistan sordu : "rüyada çocuğunu ateşli görmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada çocuğunu ateşli görmek, gelirin hayırlı olmasına, verimli işler ile meşgul olacağına, dostlarla sohbete, verdiği söze sadık olunacağına, memuriyette mertebeye yükseleceğine, gelire gelecek artışa, getirili atılım gerçekleştireceğine, yüksek ticari kazançlara, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, bonkör yabancıya, beceri sahibi bir kişiye delalet eder. Bir diğer yoruma göre de sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, yalancı bir kimseye, düşmanlığını gizleyen amire, parasal sıkıntıya, ferahının kaçacağına yorulmaktadır. Bazı alimler derler ki: Bu rüya zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği ferahlığa, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu itibarlı mertebeye, cefa çektikten sonra kavuştuğu temiz rızka, ümitsizlikten sonra elde ettiği berekete yorulur.

"Rüyada çocuğunu ateşli görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada çocuğunu ateşli görmek
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada çocuğunu ateşli görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.