Rüyada çocuğunu denize düşürmek

Murat B.(28) - Uşak sordu : "rüyada çocuğunu denize düşürmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çocuğunu denize düşürmek, elinden her iş gelen bir kimseye, kazançlı günlere, alın teriyle kazanılan servete, faydalı uğraşlar yapacağına, arzuların gerçekleşeceğine, üne erişileceğine, dingin olacağına, güzel uğraşlara, bol kısmete, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, yakında duyulacak memnun edici değişimlere delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da muhtaç duruma düşmeye, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, hilekar bir düşmana, kötü bir sorunla yüzleşileceğine, iyi hali kaybetmeye işaret eder. Kimi ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zorlukların ardından kavuştuğu toplu mala, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu iyiliğe, zahmetle birlikte düşlediği kazanca, sıkıntı çekerek özlediği mülke işaret eder.

"Rüyada çocuğunu denize düşürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada çocuğunu denize düşürmek
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Yaklaşık gece boyunca birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da kapalı olarak gelecekte haberler görülür.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çocuğunu denize düşürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.