Rüyada çocuğunu öldüğünü duymak

Hatike Z.(44) - Muş sordu : "Aradığım hemen hemen bütün rüyalar sitenizde yer buluyor ancak rüyada çocuğunu öldüğünü duymak yorumlar mısınız? "

Rüyada çocuğunu öldüğünü duymak, düşkünlükten feraha çıkmaya, taleplerin hayata geçeceğine, görgülü yaşlı insana, maddi yükü bulunan bir kimseden uzak durmaya, yüksek şansa, arzu edilen güce ulaşmaya, sevinmeye, sözünü yerine getireceğine, huzur bulmaya, gelire gelecek artışa, merhametli arkadaşa yorulmaktadır. Nadiren de iş nedeniyle geçim zorluğuna, ticari kayba, sevimsiz bir hale düşmeye, korkulanın olmasına, kederden kurtulamamaya işarettir. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle dediler: Bu rüya zahmetle hasret duyduğu zafere, ümitsizlikten sonra kavuştuğu varlığa, zorlukla birlikte düşlediği servete, zahmet çekerek hak ettiği servete delalettir.

"Rüyada çocuğunu öldüğünü duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada çocuğunu öldüğünü duymak
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere neden olabilecek yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çocuğunu öldüğünü duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.