Rüyada çok altın bilezik görmek

Nezire K.(31) - Konya sordu : "rüyada çok altın bilezik görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada çok altın bilezik görmek, sağlığını kazanmaya, fakirlikten sıyrılmaya, yakında duyulacak iyi havadise, salih eşe, hoşgörülü orta yaşlı tanıdığa, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, hayırlı işler ile meşgul olacağına, problemlerden uzak yaşayacağına, imrenilen bir başarıya, ettiği yeminini tutmaya, sevdikleriyle birlikte gülmeye işaret eder. Bazen de kaprisli bir yabancıya, korkulanın gerçekleşmesine, parasal sıkıntıya, sağlığın tehlike altında olduğuna, sırların meydana çıkmasına işaret eder. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu uğraşlarının sonunda hak edilen refaha, sıkıntı çekerek beklediği feraha, zorlukla birlikte özlediği iyi bir geleceğe, uğraşarak ümit ettiği yüksek mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada çok altın bilezik görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada çok altın bilezik görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çok altın bilezik görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.