Rüyada çok dondurma yemek

Ramazan Y.(34) - Kayseri sordu : "rüyada çok dondurma yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada çok dondurma yemek, sevenleriyle eğlenmeye, sevince erişileceğine, birikmiş zenginliğe, emniyette hissetmeye, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, sağlıklı hayata, varlıklı memura, verilen sözün tutulacağına, huzura kavuşmaya, yüksek ticari kazançlara, karmaşadan uzak kalacağına delalet eder. Olumsuz yorum olarak iş sebebiyle sıkıntıya, parasal probleme, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, rahatının bozulacağına, maddi zorluğa delalettir. Kimi rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu hatalarının ardından özlediği huzura, zorluklarla mücadele ederek umduğu varlığa, sıkıntılarının sonunda ulaştığı nimete, zahmetle kavuştuğu başarıya delalettir.

"Rüyada çok dondurma yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada çok dondurma yemek
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyaların kılavuz olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çok dondurma yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.