Rüyada çok kızmak

Vehibe R.(33) - Kıbrıs sordu : "rüyada çok kızmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada çok kızmak, istenilen bir başarıya, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, karlı girişimler yapacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, toplum yaşamında huzura, yağmura, sağlığını kazanmaya, getirili işlere, dünyalığa gelecek bolluğa, refaha kavuşmaya, külfetsiz elde edilen servete delalettir. Bir diğer yoruma göre de düşmanlığını gizleyen düşmana, zora düşmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, kaprisli bir amire, ticaret alanında sıkıntıya delalettir. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya cefa ile birlikte gözlediği toplu paraya, uğraş vererek kavuştuğu itibara, zahmetle birlikte umduğu huzura, verdiği uğraşların sonunda gözlediği güce işarettir.

"Rüyada çok kızmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada çok kızmak
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada çok kızmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.