Rüyada çok süs balığı görmek

İlhan V.(44) - İstanbul sordu : "rüyada çok süs balığı görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada çok süs balığı görmek, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici havadis öğrenmeye, servete, özlemi duyulan bir kazanca, verimli işler gerçekleştireceğine, işte mevkiye ulaşacağına, vefalı eşe, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, malın kazançlı olacağına, şana ulaşmaya, ulaşılan kuvvete ermeye, güzel şansa delalet eder. Bazen de zarar görülmesine, üzüntüden kurtulamamaya, kötü niyetli bir akraba tarafından fenalık görmeye, kötü bir olayla yüzleşileceğine, korktuğu şeyden emin olunacağına yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları dediler ki: Bu rüya zamanla kavuştuğu mutluluğa, mağlubiyetten sonra umduğu az olan kazancının artacağına, sıkıntılarının sonunda düşlediği hünere, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada çok süs balığı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada çok süs balığı görmek
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çok süs balığı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.