Rüyada çok süt gelmesi

Ektan A.(26) - Hatay sordu : "rüyada çok süt gelmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çok süt gelmesi, yararlı uğraşlar yapacağına, rızkın kazançlı olacağına, dostlarıyla sohbete, mutluluğa ermeye, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici habere, salih arkadaşa, zorluk çekmeden kazanılan paraya, rahata, mutlu yarınlara, kazanılan ziynete, güvenli yaşamaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de iş sebebiyle huzursuzluğa, mutsuzluktan kurtulamamaya, zora düşmeye, hilekar düşmana, ticaret alanında sıkıntıya yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları derler ki: Bu rüya zorlukların sonrasında umduğu daha sağlıklı bir hayata, sıkıntı çekerek gözlediği itibara, cefa çekerek hasret duyduğu başarıya, sıkıntılarının sonunda özlediği zafere yorulmaktadır.

"Rüyada çok süt gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi hakkında bilinmeyenler

rüyada çok süt gelmesi
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının tahmini üçte birini, farklı bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada çok süt gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.