Rüyada çok tok olmak

Shkelqim N.(42) - Ankara sordu : "rüyada çok tok olmak yorumlar mısınız? "

Rüyada çok tok olmak, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sevince, iyi uğraşlara, fakirlikten feraha çıkmaya, isteklerin hayata geçeceğine, mala gelecek artışa, yüksek şansa, işyerinde terfiye, elinden her iş gelen bir insana, hoşgörülü orta yaşlı kadına, getirili girişimler içinde bulunacağına yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de düşmanlıktan emin olunacağına, korkulanın gerçekleşmesine, üzülmeye, fenalığını gizleyen kimseye, sırların meydana çıkacağına delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle dediler: Bu ümitsizlikten sonra beklediği kazanca, umudunu kestikten sonra kavuştuğu güce, sıkıntıyla istediği mevkiye, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği şöhrete delalettir.

"Rüyada çok tok olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada çok tok olmak
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşantımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada çok tok olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.