Rüyada çok yaşlı adam görmek

Muharrem O.(39) - Norveç sordu : "Bana göre internetteki en ayrıntılı rüya tabirleri sitesi burası. 1 gece önce rüya gördüm. rüyada çok yaşlı adam görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada çok yaşlı adam görmek, sevinmeye, merhametli eşe, sözlerin tutulacağına, bol şansa, emniyette hissetmeye, fakirlikten kurtulmaya, samimi yaşlı yabancıya, mutlu olmaya, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, bereketli günlere delalettir. Kimi zaman da fena niyetli bir yabancı eliyle fenalık görmeye, muhtaç duruma düşmeye, maddi kayba, kederden sıyrılamamaya, sıkıntılı yaşantıya işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler derler ki: Bu hatalarının ardından özlediği başarıya, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu galibiyete, sıkıntıya düşerek ulaştığı hayra delalettir.

"Rüyada çok yaşlı adam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile alakalı bilinmeyenler

rüyada çok yaşlı adam görmek
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Bazı zaman net olarak bazen de dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada çok yaşlı adam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.