Rüyada çok yüksek ağaca çıkmak

Hakan Ç.(33) - İstanbul sordu : "Bana göre hazırlanmış en kullanışlı rüya tabirleri internet sitesi burada. rüyada çok yüksek ağaca çıkmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çok yüksek ağaca çıkmak, sözünü yerine getirmeye, parasal yükü olan kimseden yakasını kurtarmaya, bol kısmete, sevineceğine, iyi uğraşlara, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, bol berekete, mutluluğa, merhametli çocuğa, imrenilen kuvvete ermeye, mülke gelecek artışa işaret eder. Ender olarak da zulüm görmeye, sağlığın tehlike altında olduğuna, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine, karışık bir olayla yüzleşileceğine işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntıya düşerek hasret duyduğu rahata, hatalarının ardından düşlediği saygınlığa, cefa ile birlikte özlediği zafere, başarısızlıktan sonra kavuştuğu rahata delalettir.

"Rüyada çok yüksek ağaca çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada çok yüksek ağaca çıkmak
  • Rüya yorumlayan, mutlaka sonuç olarak kişinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Yaklaşık gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada çok yüksek ağaca çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.