Rüyada çok yumurta görmek ne demek

Mehmet T.(23) - İstanbul sordu : "rüyada çok yumurta görmek ne demek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada çok yumurta görmek ne demek, aşk hayatının iyi olacağına, imrenilen bir eşe, emniyetli olmaya, sözlerin yerine getirileceğine, becerikli bir insana, arkadaşlarıyla gülmeye, hayırlı işlere, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, arzu edilen güce ermeye, maddi yükü olan tanıdığından yakasını kurtarmaya, yararlı işler yapacağına delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da korkuya gerçekleşmesine, kederden sıyrılamamaya, sağlığın bozulacağına, karışık bir problemle karşılaşılacağına, fakirliğe işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri derler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek düşlediği ganimete, verdiği uğraşların sonunda özlediği temiz rızka, zahmet çekerek istediği nimete, yardım alarak umduğu nimete delalet eder.

"Rüyada çok yumurta görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada çok yumurta görmek ne demek
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çok yumurta görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.