Rüyada çökelek böreği görmek

Yakup Ş.(26) - İstanbul sordu : "ruyadanegormek.comu uzun zamandır gün aşırı okudum. rüyada çökelek böreği görmek açıklar mısınız? "

Rüyada çökelek böreği görmek, cömert tanıdığa, sevince, hayırlı işlere, eşiyle birlikte eğlenmeye, ticari kazancı yüksek girişimler gerçekleştireceğine, uzun ömre, kısa sürede duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, yararlı işler yapacağına, şöhrete ermeye, ilişkisinin iyi olacağına, külfetsiz kazanılan mala yorulur. Nadiren de fukaralığa, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, düşmanlığını göstermeyen amire, ticaret nedeniyle sıkıntıya, ticari sıkıntıya delalet eder. Kimi yorumcular şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlukla hayalini kurduğu ganimete, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu galibiyete, umudunu kestikten sonra gözlediği beceriye, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu huzura delalettir.

"Rüyada çökelek böreği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi hakkında en sık sorulanlar

rüyada çökelek böreği görmek
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çökelek böreği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.