Rüyada çökelek peynir görmek

Esel V.(32) - Çankırı sordu : "rüyada çökelek peynir görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada çökelek peynir görmek, servete, yakın zamanda öğrenilecek mutlu edici değişimlere, ilişkisinin iyi olacağına, temiz mala, sevince erişileceğine, iyi gelire, manevi külfeti olan akrabadan uzak durulacağına, sevdikleriyle birlikte mutlu olmaya, mutluluk dolu geleceğe, üne erişmeye, eli açık memura işaret eder. Ender olarak da saklanansırların açığa çıkmasına, hilekar bir yabancıya, sıkıntıya yaşantıya, ticaret alanında kayba, korkulanın başına gelmesine işaret eder. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek ümit ettiği varlığa, mağlubiyetten sonra istediği iyiliğe, sıkıntıyla hayalini kurduğu şerefe, zorlanarak hayalini kurduğu zenginliğe yorulur.

"Rüyada çökelek peynir görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada çökelek peynir görmek
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle yorumdan rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sorunlara sebep olacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çökelek peynir görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.