Rüyada çöpe ekmek atmak

İbrahim T.(23) - İstanbul sordu : "rüyada çöpe ekmek atmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çöpe ekmek atmak, ikili ilişkilerde başarıya, arzuların hayata geçeceğine, mutluluğa, ticari kazancı yüksek girişimler gerçekleştireceğine, yararlı işler gerçekleştireceğine, merhametli eşe, istenilen kuvvete, kazanılan ganimete, güzel gelire, paranın kazançlı olmasına, ettiği yeminine bağlı olunacağına işaret eder. Bazen de sıkıntıya hayata, mutsuzluktan kurtulamamaya, sıkıntı verici bir sorunla yüzleşileceğine, ticaret sebebiyle sıkıntıya, saklanansırların açığa dökülmesine yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra özlediği nimete, sıkıntı çekerek hak edilen iyi bir geleceğe, sıkıntıyla hak edilen kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği galibiyete işarettir.

"Rüyada çöpe ekmek atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu konusunda bilinmeyenler

rüyada çöpe ekmek atmak
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Ortalama bir kişinin yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da kapalı olarak gelecekte mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çöpe ekmek atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.