Rüyada çöpleri karıştırmak

Cezmitürk T.(19) - Konya sordu : "Selamlar; rüyada çöpleri karıştırmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada çöpleri karıştırmak, şana ulaşmaya, rahata, bol talihe, tez zamanda öğrenilecek sevindirici gelişmelere, finansal külfeti olan tanımadığı birinden uzak durulacağına, hayırlı işlere, verilen sözün yerine getirileceğine, büyük mertebeye ulaşılacağına, helal ganimete, yüksek ticari kazançlara, sevince kavuşulacağına delalettir. Ender olarak da sırların açığa çıkacağına, kötü huylu bir kimse eliyle zarar görmeye, çözümü zor bir durumla karşılaşılacağına, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, eğitimsiz bir düşmana delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle derler: Bu meşakkatle hasret duyduğu huzura, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği mülke, çektiği zorlukların sonunda özlediği büyük güce, zorlukların ardından istediği toplu paraya işarettir.

"Rüyada çöpleri karıştırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması hakkında en çok merak edilenler

rüyada çöpleri karıştırmak
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Kimi zaman net olarak bazen de dolaylı şekilde geleceğe dair haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çöpleri karıştırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.