Rüyada çöpleri toplamak

Senai P.(45) - İzmir sordu : "Geçen gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada çöpleri toplamak açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada çöpleri toplamak, ilişkisinin iyi gittiğine, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, istenilen bir kazanca, mutluluğa, güzel kısmete, manevi yükü olan birinden kendini kurtarmaya, salih evlada, mülke gelecek bolluğa, eli açık akrabaya, sözüne bağlı olunacağına, sağlığa delalet eder. Bir diğer yoruma göre de mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, korkuya gerçekleşmesine, sıhhatin bozulacağına, maddi kayba, yalancı tanıdığa yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı ganimete, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu feraha, sıkıntı çekerek umduğu servete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği ticari kazanca yorulur.

"Rüyada çöpleri toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi hakkında en çok merak edilenler

rüyada çöpleri toplamak
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün ortalama üçte birini, diğer bir yorumla ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif hislerden daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada çöpleri toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.